A Ro-Sys Software Kft. szoftver-fejlesztő cég célja, hogy ki tudja szolgálni az elmúlt években felfutó mezőgazdasági-ipari elektronikai fejlődéssel együtt járó szoftveres szolgáltatásokra való igényt a németországi partnerek-, és a jövőbeni kelet-közép európai ügyfelek részére.

További információkért kérjük, látogassa meg a www.ro-sys.hu weblapunkat!

Debreceni fejlesztő-irodánkba

Alkalmazás-fejlesztő

munkatársat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • ipari alkalmazások-, ügyfélrendszerek és/vagy beágyazott rendszerek tervezése, fejlesztése, tesztelése és dokumentálása,

Szakmai követelmények:

  • 3+ éves tapasztalat C / C++  alapú programozási nyelvekben, alkalmazás tervezésben, fejlesztésben
  • tervező, fejlesztő eszközök ismerete (UML tervező eszközök, Visual Studio vagy Eclipse rendszer)
  • felsőfokú műszaki/informatikai végzettség

Előny:

  • Microsoftos vonalon:
    • MS technológiák ismerete
    • fejlesztői gyakorlat Visual Studio (esetleg Eclipse) eszközökkel
  • és / vagy Linux-os vonalon
    • Embedded Linux architektúra, Yocto Linux
    • Fejlesztői eszközök (Eclipse, Qt)
  • .NET / SQL tapasztalat
  • Beágyazott rendszerekkel való tapasztalat

Szükséges kompetenciák:

  • pontos, alapos és igényes munkavégzés
  • fejlett problémamegoldó- és együttműködő készség, rendszerszemlélet

Nyelvtudás:

  • angol nyelvű szakmai anyagok olvasása/írása követelmény
  • társalgás szintű angol és/vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kis csapat, rugalmas és kreatív munkavégzéssel
  • szakmai- és nyelvi támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
  • kiegyensúlyozott, minőséget szem előtt tartó munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Debrecen

A jelentkezők önéletrajzukat, kérdéseiket a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhetik el.

Cégnév: Ro-Sys Software Kft.