Alapanyag raktáros

Elvárások:

  • középfokú végzettség, targoncás jogosítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Raktári árukészlet szállítása, csomagolása
  • Készletnyilvántartás kezelése

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkakezdés
  • Szálláslehetőség biztosított
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Ingyenes buszjárat: Győrből és környező településekről

A munkavégzés helye:

Kunsziget

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a munka@manatwork.hu e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9023 Győr, Attila utca 6.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét!

A részletekről érdeklődni lehet  a 20/240-11-14-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.