Feladatok

  • Termelési tervek alapján történő alapanyag előkészületek felügyelete
  • Gyártósor kielégítése a szükséges alapanyagokkal
  • Alapanyag raktár és alkalmazottjainak felügyelete
  • Lézeres jelölés felügyelete és tervezése
  • Munkabiztonsági előírások betartása/betartatása
  • Alapanyag kezelési információk továbbítása a beosztottak felé
  • Adatok gyűjtése és továbbítása a felettesek felé
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Csapatszellem
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kulturált, inspiráló, klimatizált munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál
  • Céges buszjáratok (Kiskunlacháza, Makád, Ráckeve, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós)

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Az Express Luck a TOP 2. kínai TV gyártó cég Európában.
Az európai piac stratégiai fontosságú, hosszútávú terveink vannak itt.
Megvásároltuk a volt Samsung szigetszentmiklósi gyárát 2016-ban, amely egy igazán szép hely, közel az M0-s autópályához és Budapesthez.
Több mint 200 álláslehetőséget teremtettünk meg, továbbá helyi menedzser csapatot építettünk ki.
Fél év alatt megkaptuk a ISO90001, ISO140001, SMETA tanusítványokat is.
A Pan Europe ügyfelei, mint például a Darty / Auchan stb., nagyon szigorú gyári ellenőrzést hajtottak végre, amit mi kíváló módon teljesítettünk.
Központi OEM / ODM TV szolgáltatók lettünk szerte Európa országaiban, mint például: Franciaország / Spanyolország / Portugália / Olaszország / Románia / Magyarország / Bulgária / Lengyelország / Cseh / Német / Ausztria / Horvátország / Szlovénia stb.
Az Express Luck a top 5 legnagyobb TV gyártó cég egyike, további cégeink vannak az USA-ban (Mexikó) / Dél-Amerikában (Kolumbia)/Afrikában és a Közel-Keleten (Egyiptom) valamint az Ázsiai piacon (Kína) is.
Az Express Luck minden elektronikai kiállításon megtalálható mint például az IFA/CES/Canton fair/HK fair .

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes Önéletrajzát!