Alállomási szekunder technológiai szakértő

Pest megye
MVM ERBE Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • Műszaki dokumentumok (megvalósíthatósági dokumentációk és kiviteli tervek) alállomási irányítástechnikai, elszámolási mérési és védelmi részeinek elkészítése alállomási és hálózatos területen
  • Műszaki feladat felmérése, helyszíni bejárásokon, egyeztetéseken való részvétel
  • Ajánlatkérések és ajánlatok kidolgozása
  • A szakterületi tevékenységéhez kapcsolódó jogi szabályozások figyelemmel kisérése és ennek megfelelő szakszerű munkavégzés
  • Kapcsolattartás partner cégekkel, megbízókkal, tervzsűriken való részvétel

Amit kérünk

  • Egyetemi, főiskolai villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat releváns területen
  • Villamos csatlakozási tervek elkészítésében való részvétel KÖF és NAF területen
  • Mérnök kamarai tagság és tervezői jogosultság megléte
  • Csapatmunka, precizitás, komplex látásmód és logikus gondolkodás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Magas szintű, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • AutoCAD vagy egyéb tervező program ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nagyvállalati háttér, stabil munkahely
  • Változó és érdekes műszaki feladatok
  • Fiatalos csapatlégkör
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Versenyképes alapbér, teljesítmény bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Cégnév: MVM ERBE Zrt.