O.G. Global Kft.

Ajtó - Ablak és Nyílászáró Értékesítő / Irodai munkatársat keresünk!

Több mint 10 éve működő cégünk, életvidám, ambiciózus és fejlődni vágyó új csapattagokat keres Budapesti és Tiszaföldvári irodájába!

Motivált, pörgős és lendületes csapat, akik szeretik amit csinálnak! Ezek vagyunk mi! Fontos neked is, hogy az ügyfelek elégedetten és mosollyal a szájukon távozzanak majd tőled? Fontos neked is, hogy legyen fejlődési lehetőséged és pár év múlva már karrierként tekints munkahelyedre? Akkor egymást keressük!

Csatlakozz Te is vidám és jó hangulatú egészségtudatos irodánkba, ahol mindannyian azon dolgozunk, hogy ügyfeleink elégedettek legyenek, munkatársaink pedig stresszmentesek és motiváltak!

Ha Te is sikerorientált vagy, szereted a kihívásokat és a változatos munkakört akkor olvass tovább:

Feladatok:

  • email-ek és telefonhívások kezelése
  • projektek koordinálása
  • ablak és nyílászárók értékesítésének elősegítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • árajánlatok készítése
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • raktárral és pénzüggyel folyamatos egyeztetés
  • rengeteg jó kedv! :)

Erre lesz szükséged a jelentkezéshez:

  • Minimum középfokú végzettségre
  • Ajtó, Ablak, Redőny termékismeretre
  • Értékesítési tapasztalatra (2-3 év)
  • Számítógép haladó szintű használata (internet, google drive, excel, word, stb)
  • Irodai tapasztalatra

Előny

  • Visual Window szoftver ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Helyi lakhely

Erre számíthatsz nálunk:

  • Jó csapatra, lendületes munkavégzésre
  • Nagy fejlődési lehetőségre
  • Céges telefonra
  • Étkezési hozzájárulásra (Budapesti irodában)
  • Céges Fitnesz Bérletre (Budapesti irodában)
  • Versenyképes juttatási és prémium csomag
  • Szabadidős és kulturális programok munkatársainknak
  • Hivatali munkaidő (H-P: 08-17)
  • Hosszútávú munkalehetőségre

Ajánlatunk:

  • Ha ezek alapján úgy érzed, hogy hosszú távon, biztos hátterű, dinamikusan fejlődő cégünknél szeretnél dolgozni akkor ne habozz, itt a helyed nálunk, küldd el önéletrajzod! Fontos számunkra az egészségtudatos életmód.
  • Az utcában díjmentesen és könnyen lehet parkolni. Kis sétával kiegészítve tömegközlekedéssel is könnyen idetalálsz

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 22. kerület, Tiszaföldvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: O.G. Global Kft.