Ajánlatkérő mérnök

Leírás

Pécsi partnercégünk részére keresünk agilis, szakmai kihívásokra nyitott Ajánlatkérő mérnök munkatársat.

Feladatok

  • Ajánlatkérési dokumentumok kidolgozása és elkészítése
  • Beszállítók azonosítása és értékelése
  • A beszállítói ajánlatok és árajánlatok elemzése
  • Költség-haszon elemzések elvégzése, lehetséges kockázatok azonosítása
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Pontos és naprakész nyilvántartás vezetése
  • Aktív részvétel folyamatfejlesztésekben

Elvárások

  • Mérnöki vagy kapcsolódó területen szerzett alapdiploma
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • AutoCAD ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő, tárgyalási készség
  • Erős analitikai szemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér, éves bónusz
  • Cafeteria
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Tréningeken, képzéseken való részvétel
  • Fejlődést ösztönző munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Pécs

Cégnév: Trenkwalder Kft