Kik vagyunk?

Magyarország egyik vezető energetikai szolgáltatójaként a magyar energetikai, szolgáltató és épületgépészeti piac meghatározó szereplője. A vállalat fenntartható és energia-hatékony megoldásokat kínál ügyfelei számára, folyamatosan törekedve a minőség, a nyereséges működés és a versenyképesség fejlesztésére.

Kit keresünk?

Ajánlati osztályvezető (épületgépészéti kivitelezés)

kollégát, aki

  • legalább 5 év tapasztalattal rendelkezik nagyberuházások épületgépészeti kivitelezéséhez kapcsolódó ajánlatadásban
  • műszakilag is felkészült, képes a megrendelőkkel és társosztályokkal egyeztetni az ajánlatok szakmai tartalmáról is
  • épületgépész mérnöki és/vagy technikusi végzettséggel rendelkezik
  • németül és/vagy angolul középfokon beszél
  • innovatív személyiség, akit érdekel a folyamatok fejlesztése, nyitott az újdonságokra és képes a szakmai fejlődésre

Feladatok:

  • A beérkező ajánlatkérések műszaki áttekintése és elbírálása a munka elnyerésének esélye szempontjából
  • Tervek és költségvetési kiírás ellenőrzése
  • Alternatív műszaki megoldások és/vagy termékek megkeresése, javaslattétel az ügyfél számára
  • Ajánlatok elkészítésének megszervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Kiadott ajánlatok nyomonkövetése, részvétel az egyeztető tárgyalásokon

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A minőségi munkát versenyképes bérrel ismerjük el.
  • A munkakörhöz cégautó, laptop, mobiltelefon tartozik
  • Nálunk senki sem egy kolléga a sok közül. Mindenki a csapat önálló, széleskörű feladatokkal és felelősséggel rendelkező tagja.
  • Képzésekkel támogatjuk a szakmai ismeretek bővítését.
  • Kollégáink részére ingyenes nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIX. kerület

Hogyan lehet hozzánk jelentkezni?

Az önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: ENGIE MAGYARORSZÁG KFT.