MVM XPert Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Ajánlatadó mérnök

Feladatok

  • Pályázati dokumentációk műszaki feldolgozása.
  • Költségadatok meghatározása.
  • Alvállalkozói ajánlatkérések előkészítése, bekérése, értékelése, részvétel a tárgyalásokon.
  • Az ajánlatok megvalósíthatóságának vizsgálata, műszaki kockázatok azonosítása és kezelése.
  • Kapcsolattartás az igazgatóság szakembereivel, munkájuk koordinálása.
  • Részvétel az ajánlati tárgyalásokon.
  • Az elnyert munkák műszaki előkészítése.

Amit kérünk

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Alállomások, erőművek villamos berendezésein szerzett kivitelezési tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Szakmai ismeretek alkalmazásának képessége

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy német nyelv legalább középfokú ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
  • Versenyképes alapfizetés
  • Bónusz teljesítményértékelés alapján
  • Cafeteria
  • Egészségügyi szolgáltatások, nyugdíjpénztári és egészségpénztári támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, sportkörök)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Egészségpénztár, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1158 Budapest

Cégnév: MVM XPert Zrt.