Feladatok

Az Operations Agent elsődleges feladata az árkalkulációk kiadása és az irányítása alá tartozó szállítmányok szállításának megszervezése és koordinálása, a vevői igények teljesülése mellett.

Feladatok és tevékenységek:
  • Új potenciális partnerek felkeresése, a meglévő partnerekkel kiváló kapcsolat biztosítása
  • Árkalkulációk küldése a meglévő és új partnereink részére
  • Foglalást végez a légitársaságoknál és a Gateway központtal a belső irányelvek szerint
  • Feldolgozza, kezeli és elosztja az összes szükséges dokumentumot a szállítási területen
  • Elvégzi az átvétel/szállítás megszervezését
  • Gondoskodik arról, hogy a vevői igények teljesüljenek
  • Biztosítja, hogy a dokumentumok időben és hatékonyan, az előírásoknak megfelelően elkészüljenek és frissítésre kerüljenek.
  • Ellát minden egyéb feladatot, mellyel cégünk számára magas üzleti teljesítményt, az ügyfél számára kiemelkedő élményt biztosít
  • Reklamációk/kivételek kezelése és menedzselése
  • Kiváló kapcsolatot tart fenn az alvállalkozókkal
  • Azonosítja a szállítók/alvállalkozók teljesítményproblémáit és megoldásokat javasol a teljesítmény javítására.
  • Küldemény monitoring
  • Szállítmányokkal kapcsolatos pénzügyi elhatárolások szakszerű kezelése és költségszámlák kiállítása a megfelelő ügyfél részére

Elvárások

  • 1-3 év szállítmányozási, operációs munkakörben és/vagy pricing területen szerzett tapasztalat
  • Professzionális telefon- és e-mail kommunikációs  készség
  • Tárgyalóképes magyar és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kapcsolatteremtési készség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Végzettség logiszika területén (középfokú vagy felsőfokú)
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • céges telefon és laptop
  • szemüveg hozzájárulás
  • éves teljesítményalapú béremelés
  • fejlődési lehetőség (senior program)

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A FedEx Corp. nemzetközi szállítmányozási részlegeként a FedEx Trade Networks a világ GDP-jének 95 százalékát köti össze átfogó megoldáscsomagjaival. A vállalat világméretű telephelyeinek hálózata lehetővé teszi, hogy segítsen az ügyfelei szállítási igényeiknek megfelelő optimális megoldások kialakításában, az e-kereskedelemre, légi és tengeri szállítmányozásra, vámügynöki tevékenységre és egyéb kereskedelemkönnyítő szolgáltatásokra szakosodva.

Magyar leányvállatunk 2010 óta erősíti a FedEx Trade Networks hálózatát, stabil hátteret biztosítva mindenkori munkavállalóinknak. Csapatunk családias légkörben, a közös értékek szem előtt tartásával végzi feladatait. Várjuk jelentkezésedet az alábbi hirdetésre, amennyiben szeretnél részese lenni egy multinacionális cég mindennapjainak!

Ha érdekli ez a pozíció, kérem, kattintson a "Jelentkezés" gombra és ne felejtse el csatolni önéletrajzát.
Cégnév: FedEx Trade Networks Transport & Brokerage Hungary Kft.