A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.

Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Ha szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el flex.com weboldalunkra!

Tabi gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

AI/SMT technikus

Legfontosabb feladatok a következők lesznek:

  • a gyártás folyamatosságának biztosítása műszaki háttér szempontjából;
  • folyamatos kapcsolattartás a termeléssel, a felmerülő problémák megbeszélése;
  • folyamatos önfejlesztés, a gyártástechnológiai  ismeretek folyamatos bővítése;
  • folyamatos reportálás a műszakban történt eseményekről;
  • próbagyartásban történő aktív résztvétel;
  • ISO dokumentumok szerinti előírások, valamint a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, feltételek:

  • középiskolai végzettség;
  • műszaki és számitástechnikai ismeretekben való jártasság;
  • motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség.

Előnyként értékeljük:

  • hasonló (elektronikai) területen szerzett tapasztalatod.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • stabil, multinacionális háttér;
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Tab

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
Cégnév: Flex-Temp Hungary Kft