Feladatok

  • Szántóföldi földterületeken zajló növénytermesztési és növényvédelmi munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők naprakész ellátása
  • A gazdaság által igényelt különböző támogatások előírásainak és követelményeinek naprakész ismerete és maradéktalan betartása.
  • A gazdaság hatékonyságnak fokozatos növelése érdekében aktív részvétel a jövőbeli fejlesztési irányvonalak tervezésében és megvalósításában.
  • A rendelkezésre álló gépek és eszközök megfelelő használatának és működőképességének biztosítása.
  • Kapcsolattartás a vezetőség tagjaival, partnercégekkel, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel.

Elvárások

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Legalább 3 éves főbb növénykultúrák termesztésében szerzett mezőgazdasági
  • tapasztalat
  • Szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság
  • Jó irányító- és szervezőkészség
  • Komplex gondolkodás és rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Mezőgazdasági területen szerzett többéves vezetői, szakmai irányítói tapasztalat
  • Növényvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatások
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken való részvételi lehetőség

Céginformáció

Cégünk Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok vármegye vonzáskörzetében gazdálkodik mintegy 1000 ha szántó területen. Továbbá a Boros Limousin törzstenyészet tulajdonosa. Az új kolléga feladat a szántóföldi növények termesztésével kapcsolatos mindennemű feladat ellátása, továbbá az állatállomány számara szükséges takarmány előállítása.

Álláspályázatát kérem, önéletrajzzal és kísérőlevéllel adja le.
Cégnév: Sárréti Mezőgazdasági Kft.