Derecskei székhelyű mezőgazdasági input anyag értékesítéssel foglalkozó cég pályázatot hirdet

Agrármérnök

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • A mezőgazdasági végfelhasználók részére történő műtrágya,-vetőmag és nönyvédő-szer direkt  értékesítése,terményfelvásárlás,terménykereskedelem
  • A feladatkörhöz tartozó kötelező adminisztrációs feladatok ellátása,árajánlatok készítése
  • Szaktanácsadási és egyéb szakmai feladatok ellátása
  • Piaci és versenytársak folyamatos figyelemmel követése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen  telefonon és e-mailben egyaránt
  • Terménytároló telepünkön felel a készletgazdálkodásért,műszakokat szervez
  • A cégünk növénytermesztési ágazatában irányítja a munkálatokat ellenőrzi a területeket
  • A társaságunk betakarító gépeinek műszaki állagának ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett felsőfokú agronómiai végzettség
  • Felhasználói szintű PC ismeret (Word,Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs készség,
  • Megbízhatóság,pontosság,következetesség,
  • Mobilitás,terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Növényvédelmi növényorvosi végzettség
  • Mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Integrátori cégekkel való korábbi együttműködés

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Cafetéria
  • Jutalék rendszer
  • A bérezés megegyezés alapján (az elvárásnál nagyobb tapasztalattal akár a megjelölt bér is túlléphető)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Jelentkezés fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva

Cégnév: BIHAR-CHEM Kft.