Feladatok

  • Folyamatos műszaki támogatás biztosítása a márkaszervízek felé, az összetett hibadiagnózisok és javítások felügyelete
  • Kapcsolattartás a gyártó (BYD) műszaki osztályaival
  • Helyi műszaki szabványok dokumentációjának kidolgozása és ellenőrzése a szervízekben
  • Műszaki információs körlevelek kiadása
  • Műszaki képzési rendszer kialakítása a központi képzési iránymutatást követve; tréning dokumentációk műszaki szempontból történő ellenőrzése, javítása
  • A visszahívási kampányok vonatkozó dokumentumainak ellenőrzése, fordítása, a helyi szabályoknak megfelelő kiegészítése
  • Visszahívási és műszaki kampányok hatékony lebonyolítása, a teljesítési szintek ellenőrzése, a kapcsolódó riportok elkészítése
  • Műszaki szakértőként ügyfélszolgálati esetek véleményezése
  • Műszaki adatszolgáltatások felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Érdeklődés az elektromos autók világa iránt
  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés és jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes pozíció
  • Izgalmas, motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park – tömegközlekedéssel Budapestről is könnyen megközelíthető helyen) Home Office lehetőséggel a próbaidő után
  • Összetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkában
  • Havi cafeteria keret 6 féle választható elemmel, éves (teljesítményalapú) bónusz
  • Élet-és balesetbiztosítás, valamint magánegészségügyi szolgáltatásokra való jogosultság
  • Egyéb juttatások (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam lehetősége, céges rendezvények és síelés)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Szeretnél részt venni Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójának fejlesztésében, működtetésében? Csatlakozz egy stabil alapokon álló magyar autóipari cégcsoporthoz, amely nemcsak Magyarországon jelentős szereplő, hanem dinamikusan terjeszkedik számos környező országban is! A tőzsde prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis Nyrt. legnagyobb árbevételű tagjaként az AutoWallis Distribution látja el az Alpine, Dacia, Isuzu, Jaguar, Land Rover, Opel, Renault és SsangYong márkák nagykereskedelmét és a BYD márka nagykereskedelmi támogatását látja el. Jelen vagyunk nemcsak Magyarországon, hanem az Adria mentén, a Balkánon, és számos további országban.

Cégnév: AW Distribution Kft.