STX HORSEBOXES Kft.

After Sales munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői igények felmérése és kielégítése
  • Adminisztratív feladatok /árajánlatok, megrendelések/ folyamatos után követéssel
  • Szükséges alkatrészek beérkezésének biztosítása és továbbítása a felhasználás helyszínére, szoros együttműködésben a beszerzési osztállyal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás írásban és szóban elengedhetetlen
  • Jó kommunikációs készség
  • Műszaki beállítottság
  • Érettségi / logisztikai végzettség előny
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Stressztűrő – képesség
  • Német nyelvtudás előny
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Részvétel különleges prémium termék fejlesztésében
  • Folyamatos kihívások az egyedi terméknek köszönhetően
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
Cégnév: STX HORSEBOXES Kft.