Cégünk, az INICIÁL Autóház Kft., 100%-ban magyar tulajdonban lévő, 2003-ban alakult piacvezető multimárkás márkakereskedés. Teljes körű szolgáltatást nyújtunk az autós ágazat valamennyi területén, legyen szó akár új- és használt autó értékesítésről, kis haszongépjármű eladásról, autószervizről vagy alkatrész kereskedelemről. Tevékenységünket Nyugat-Magyarország területét lefedően négy telephelyen Győrben, Mosonmagyaróváron, Sopronban és Szombathelyen végezzük. Jelenleg több mint 130 főt foglalkoztató dinamikusan fejlődő cégcsoportként, céljaink eléréséhez legnagyobb értékünk, a szakértő munkatársaink által biztosított háttér.

After sales manager

Főbb feladatok:

  • Márkaképviselet szerviz részlegének irányítása, munkafelvétel-szerviz-raktár hatékonysági mutatók mentén történő működtetése
  • Új belépő kollégák beilleszkedési folyamatának felügyelete, rendszeres, szakmai fejlesztése
  • Közvetlen beosztottak szakmai támogatása
  • Iparági trendek, elvárások lekövetése
  • Műszaki – minőségi és mennyiségi – mutatószámok folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás különböző hivatalos szervekkel
  • Engedélyezési eljárások előkészítése, kidolgozása (szükség esetén alvállalkozók bevonásával)
  • Telephelyvezető helyettesítési feladatok ellátása
  • Új folyamatok, rendszerek implementálása
  • Folyamatos minőségfejlesztés
  • Hatékonyságnövelés
  • Riportálás a cégvezetés felé

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői kompetenciák, vezetői tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (autóiparban, márkaszervizben előnyt jelent)
  • Dinamikus, lendületes személyiség
  • Minimum B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő alapbér, teljesítményt motiváló prémium, cafetéria juttatás
  • kiszámítható munkarend, tervezhető szabadidő,
  • innovatív rendszerek használata, kiváló munkakörülmény biztosítása
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség egy jó hangulatú, barátságos irodai környezetben

Munkavégzés helye: Szombathely

Munkakezdés: megegyezés szerint

Fényképes szakmai önéletrajzát várjuk!

Cégnév: INICIÁL AUTÓHÁZ KFT.