A csúcstechnológiát képviselő TRUMPF vállalatcsoport gyártási megoldásokat kínál a lemezmegmunkáló szerszámgépek és a lézertechnika területén. A feldolgozóipar digitális hálózatai által igényelt tanácsadás, gyártóeszköz-platform- és szoftverkínálat hajtja a vállalatot előre. A TRUMPF technológiai és piacvezető szerepet tölt be a rugalmas lemezmegmunkálás és az ipari lézerek területén.

A 2019/20 üzleti évben a vállalatcsoport 14.300 munkatárssal 3,5 milliárd euró árbevételt ért el. Több mint 70 leányvállalattal a vállalatcsoport majdnem minden európai országban, Észak- és Dél-Amerikában valamint Ázsiában van jelen.

Termelő vállalatok Németországban, Franciaországban, Nagy-Britanniában, Olaszországban, Ausztriában és Svájcban, Lengyelországban, az Egyesült Államokban, Mexikóban, Kínában és Japánban találhatók.

Legyél részese TE is a sikereinknek!

Folyamatosan fejlődő csapatunkba

AFTER SALES ASSZISZTENS

munkatársat keresünk!

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, piacvezető, családi tulajdonú multinacionális cégnél dolgozni? Fontos számodra a kihívás és a biztonság?

Akkor NÁLUNK A HELYED!

Feladataid lesznek:

  • Vevői és belső (szerviztevékenységekhez kapcsolódó) ajánlatkérések feldolgozása, ajánlatok elkészítése, és megrendelések visszaigazolása, adminisztrációja ERP modulokban, az áruk útjának követése vevői szemszögből
  • SAP end user-i feladatok ellátása
  • TruServices akciók kidolgozásában és végrehajtásában való aktív részvétel
  • Együttműködés a vevőkkel, ügyfelekkel és szállítmányozó partnerekkel
  • A szállítási határidők figyelése és ügyfelek kötelező jellegű tájékoztatása
  • TruServices értékesítésekhez kapcsolódó kintlévőségek behajtásában való aktív közreműködés
  • Havi funkcionális controlling és egyéb adminisztrációs tevékenység támogatása

Amit kérünk:

  • Műszaki vagy gazdasági középfokú végzettség
  • Aktív középfokú angol vagy német nyelvismeret
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Monotonitástűrés

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év sales támogató területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Korszerű munkaeszközök
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vecsés

Magyar nyelvű önéletrajzodat pdf formátumban a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk! Az önéletrajz elnevezése tartalmazza a jelentkező nevét és a pozíció megnevezését is!

Cégnév: TRUMPF Hungary Kft.