Az Otokoç Otomotiv 1928 óta piacvezető autóipari vállalat Törökországban. Partnerei vagyunk az Avis Budget Group-nak a világ legnagyobb autókölcsönző hálózatának.

Az Otokoç Otomotiv a világ számos országában jelen van, úgymint Görögország, Magyarország, Ukrajna, Azerbajdzsán, Grúzia és Kazahsztán.

Cégünk állást hirdet

After-Sales Asszisztens

pozícióba a BUDGET Magyarország Autökölcsönzőhöz. (Budapest XIII. ker.)

Feladatok:

  • kapcsolattartás a meglévő Ügyfelekkel
  • gépjármű Flotta km futások követése
  • kötelező szervizelések ügyintézése ( ajánlatok bekérése, megrendelés )
  • megsérült gépkocsik ügyintézése ( dokumentáció elkészítése )
  • kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • telefonon, e-mailben beérkező ügyfél igények kezelése ( adatok rögzítése, üggyel kapcsolatos ügyintézések elvégzése, ügy lebonyolítása, ügy lezárása )
  • beérkező javítási számlák ellenőrzése
  • időszakos gumiabroncs cserék irodai ügyintézése
  • cseregépkocsi ügyintézés az Ügyfelek részére a gépkocsi javítások alkalmával
  • belső operációs rendszer folyamatos használata

Elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • MS office felhasználói szintű ismerete ( főleg Excel )
  • Magas stressztűrő képesség
  • Proaktivitás
  • Jó multi-tasking képesség

Előny:

  • “B” kategóriás jogosítvány
  • műszaki végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 200-230 ezer Ft. nettó munkabér
  • Havi fix fizetés + cafeteria
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget
  • Vidám csapat, barátságos légkör
  • jól felszerelt konyha
  • BKV-val jól megközelíthető munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.pe

Cégnév: Otokoc Hungary Kft.