A német központú METRO csoport egy vezető nemzetközi nagykereskedelmi vállalat, mely célzottan a szállodák, éttermek és vendéglátóegységek (HoReCa), valamint az önálló kereskedők igényeinek kiszolgálására specializálódott. A Társaság 23 országban működik, világszerte több mint 90 ezer főt foglalkoztat.

A METRO 1993-ban elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra. Üzleti koncepciónk, hogy maximálisan támogassuk a professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vigyék, célunk az, hogy az első számú partnerükké váljunk.

Jelenleg 13 áruházzal állunk nagykereskedőként profi vevőink szolgálatára az ország számos pontján, teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómiai tevékenységeikhez.

A METRO több mint 2000 főt foglalkoztat Magyarországon.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Adózási szakértő

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Hó végi zárásban, bevallások készítésében, tervezési folyamatban való aktív részvétel
  • A következő adónemekkel kapcsolatos ügyintézés (kalkuláció elkészítése, bevallás, utalás, könyvelés): társasági adó, ÁFA, helyi iparűzési adó, innovációs járulék, élelmiszerlánc felügyeleti díj, tejterméktanácsdíj, jövedéki adó, jövedéki adatszolgáltatás, rehabilitációs hozzájárulás, ágazati külön adó
  • Adófolyószámla ellenőrzése, főkönyvi ellenőrzés
  • Számlázással kapcsolatos segítségnyújtás minden terület részére
  • Pénzügyi, számviteli, számlaellenőrzési osztály munkatársainak szakmai támogatása, adóváltozások követése, változások implementálása, szükség esetén adótanácsadók koordinálása
  • Adóellenőrzések lebonyolítása, adóhatósági megkeresések megválaszolása
  • Az Adózási és számviteli vezető munkájának segítése

Téged keresünk, ha…

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Adótanácsadói végzettséged van (adózási, számviteli, pénzügyi és jogi ismereteid megalapozottak)
  • 3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokú az angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt
  • Az MS Office alkalmazásokat magabiztosan kezeled (Excel, Word, PowerPoint)
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Önálló vagy és proaktív a hozzáállásod

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha…

  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalatod van
  • SAP FI modulját korábbi munkáid során már megismerted

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mi hosszú távon tervezünk Veled!
  • Az országban közel 30 éves múltra visszatekintő nemzetközi nagykereskedelmi cég működését ismerheted meg
  • Számítunk a szakértelmedre, a véleményedre
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, Budapest – Budaörs viszonylatban
  • Home-office lehetőséget is tudunk biztosítani számodra (heti 2 napban)
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élj a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségekkel!

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Keleti utca 3.

Cégnév: METRO Kereskedelmi Kft.