Pozíció leírása:Adóbevallás készítése,
Adóellenőrzés;
Előre jelzett kérdések előkészítése az könyvelői részleg számára;
Felelősséget vállal az adatok elemzéséért és biztosítja az adatokat a hatékony jelentéskészítéshez, ami hozzájárul a rendszerbeli és stratégiai döntések meghozásához.
Ezen belül sokrétű feladatok lesznek pl.:
NAV online bejelentések elkészítése az értékesítési számlákhoz (külső, belső);
ÁFA visszatérítése/kifizetése;
Vállalati jövedelemadó kiszámítása (beleértve: önkormányzati iparadó és helyi adó);
Egyéb adók kiszámítása (zöldadó, építési adó, ingatlanadó, stb);
Adóellenőrzés végrehajtása az adóhatóság által;
Vállalatok közötti szállítási költségek áttekintése adótanácsadással;
Adókérdések és adótörvények változásának kutatása;
Új folyamatok és folyamat fejlesztések megvalósítása;
Jelentések kidolgozása a belső partnerek számára;
SAP kontrolling modul használata.Követelmények: Releváns tapasztalat, ha lehet gyártó vállalatnál - min. 3 év hasonló területen;
Sokrétű adózási ismeretek, esetleg Adótanácsadói végzettség előny (nem feltétel!);
Aktív angol nyelvtudás szükséges;
Mérlegképes könyvelői végzettség.Munkavégzés helye: TatabányaJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
Tárgy mezőben: Tax Specialist, Tatabánya

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.