Adózási munkatárs

A Budapesti Értéktőzsde Pénzügyi Igazgatósága munkatársat keres adózási munkatárs munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A társaság teljes körű adózásával kapcsolatos feladatok;
  • Adóbevallásokhoz szükséges adatok összeállítása, bevallások, önrevíziók elkészítése;
  • Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése;
  • Havi számviteli zárási folyamatok támogatása;
  • Adózási szabályok változásainak nyomon követése
  • Adóval kapcsolatos számviteli adatok felülvizsgálata és ellenőrzése;
  • Mérleg-egyeztetések elvégzése;
  • Kapcsolattartás az adóhatóságokkal.

Elvárások:

  • Gazdasági/pénzügyi területen szerzett diploma vagy mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Adótanácsadói végzettség;
  • Legalább 2 év szakmai területen szerzett gyakorlat;
  • Határozott, önálló, dinamikus személyiség;
  • Megbízhatóság, terhelhetőség;
  • Precizitás, ambíció, kitartás, határozott fellépés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Számítógépes irodai alkalmazások stabil ismerete;
  • Részvétel az új pénzügyi szoftver bevezetésében.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás;
  • Pénzügyi szoftverbevezetésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívás: lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre;
  • Inspiráló munkakör: felelősségteljes, változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Barátságos légkör: pozitív, alkotó és közvetlen hangulatú, összetartó csapat;
  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Pozíciónak megfelelő piacképes jövedelem, cafeterián túlmutató béren kívüli juttatások;
  • Home office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Szabadság tér 7.

Benyújtandó pályázati anyagok:

Fényképes, szakmai önéletrajz magyar nyelven és rövid motivációs levél benyújtása.
A pályázati anyagokat a pozíció és fizetési igény feltüntetésével várjuk.
Adatkezelésünkkel kapcsolatban tájékoztatónkat a honlapunkon tudja megtekinteni.

Cégnév: BUDAPESTI ÉRTÉKTŐZSDE ZRT.