Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi vállalat részére keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Adózási munkatárs

Feladatok

  • Adóbevallások készítése és beküldése a vállalkozást érintő adóról havi, negyedéves, féléves és éves alapon;
  • Az adóbevallásokhoz kapcsolódó nyilvántartások vezetése;
  • Adó ellenőrzésekben aktív részvétel;
  • Az adózási vezető támogatása;
  • Havi zárási feladatok (adók);
  • Adóval kapcsolatos könyvelési bejegyzések, feladások készítése könyvelés számára;
  • Adófolyószámlák folyamatos egyeztetése;
  • Adóval kapcsolatos riportálási feladatok;
  • Társosztályok támogatása adózás témában;
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Gazdasági/pénzügyi végzettség;
  • Adózás terén szerzett néhány éves tapasztalat;
  • Logikus gondolkodás, rendszerszerű szemlélet;
  • Precíz és pontos munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Piacképes, motiváló bérezés és 13. havi bér.
  • Bejárás támogatás.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tanulási / fejlődési lehetőséggel.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.