Adótanácsadó asszisztens

RUGALMAS MUNKAIDŐ + HOME OFFICE - ÁLTALAD VÁLASZTOTT KÉPZÉS 100%-OS FINANSZÍROZÁSA - PROMINENS ÜGYFELEK - ÉS MÉG SOK MÁS…

A BDO Családról

Szívesen csatlakoznál a több, mint 30 éve működő, legnagyobb magyar tulajdonban lévő könyvvizsgáló és tanácsadó multihoz, ahol sikerünk kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény? A BDO egy nemzetközi hátterű cég, amely közel 170 országban van jelen, ám az irodák helyi stratégiai döntések alapján működnek, így reagálva leggyorsabban az adott gazdasági eseményekre. Magyarországon 6 üzletágunkkal az egyik legszélesebb szolgáltatási palettát kínáljuk ügyfeleink számára, így munkád során széleskörű szakmai kérdésekkel fogsz találkozni! A BDO-nál fontosnak tartjuk az emberközpontúságot, az újításokra való nyitottságot és a kiváló minőségű szolgáltatás fenntartását.

Kit keresünk?

Pénzügy/számvitel vagy jogi területen szereztél diplomát? Van már némi tapasztalatod adótanácsadásban? Szívesen használnád angol nyelvtudásod napi szinten, szóban és írásban egyaránt? Szeretnél karriert építeni egy nemzetközi hátterű cégnél, és kellően rugalmas, illetve szorgalmas vagy? Ha a válaszod IGEN, akkor itt a helyed!

Feladataid közé tartozna:

  • Tanácsadási munkák támogatása például felvásárlással vagy adóátvilágítással, komplex ÁFA kérdésekkel kapcsolatos projektekben
  • Ügyfél és hatósági megkeresések esetén bármely adónemmel kapcsolatos kérdés megválaszolása angol és magyar nyelven egyaránt
  • Háttér információk gyűjtése, jogszabályok értelmezése

Hol van az iroda?

  • A pandémia helyzetre való tekintettel jelenleg távmunkában dolgoznak kollégáink.
  • Irodánkat a X. kerületben könnyen megközelíthető helyen, metró, busz és több villamos vonalán éred el, ahonnan már csak pár perc sétát kell megtenned. Autóval érkeznél? Ez esetben parkolási lehetőséget is biztosítunk.
  • Irodaházunkban étterem, a közelben pedig két bevásárlóközpont vár Rád, akár munkatársi kedvezményekkel. A nap folyamán pedig szolgáld ki és frissítsd fel magad konyhánkban egy finom kávéval vagy teával!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Elemző, Tanácsadó
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Csatlakozz a BDO csapatához és építsd velünk a karriered!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BDO Mo. Vagyonkezelő és Szolg. Kft.