Miskolc a te helyed

Szeretne Ön is adótanácsadóként, adóhatósági kapcsolattartóként izgalmas munkakörben, széles spektrumú szaktudás mellett több típusú cég életébe is betekinteni?

Budapest II. kerületében működő Keller könyvelőiroda több mint 20 éves múlttal rendelkezik, mely biztos háttér mind ügyfeleink mind munkavállalóink számára! Irodánk magas szakmai színvonalat nyújt ügyfelei részére, amit a nálunk dolgozók folyamatos képzésével, oktatásával és speciális szakirányú fejlesztésével tudunk biztosítani. Ma már több mint 600 KKV teljes körű könyvelését végezzük, a cégen belül speciális adótanácsadási és NAV képviseleti szolgáltatással együtt. A nálunk dolgozó több mint 30 kolléga kiemelkedően jó munkakörnyezetben, magas szakmai színvonalon, jó hangulatban végzi mindennapos munkáját. Az ügyfélkör dinamikus bővülése miatt folyamatosan bővítjük csapatunkat is, amibe most

Adótanácsadó

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adózási kérdések szóbeli vagy írásbeli megválaszolása,
  • Adókockázatok feltárása és kommunikálása az irodán belül
  • Soron kívüli tájékoztatás az észlelt kiemelt adókockázatokról
  • Állásfoglalások kérése az adóhatóságtól
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal
  • Adóhatóság előtti képviselet
  • Adózást érintő egyedi megkeresések intézése
  • Potenciális ügyfelek, ügyek jelzése
  • Adószakmai minőség biztosítása szakmai felügyelet és iránymutatás segítségével.
  • Munkatársaktól érkező adózási kérdések megválaszolása
  • Ügyfelektől érkező adózási kérdések megválaszolása,
  • Beadványok készítése adóhatóságok felé
  • Nyilatkozatok készítése adóhatóságok felé
  • Bizonylatok, adónyilvántartások készítése, előkészítése ellenőrzésre, szakmai koordináció a felkészülés során.
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, konkrét ügyintézés
  • Adószakértői vélemény készítése
  • Adókockázati átvilágítás, állásfoglalás készítés
  • Észrevétel és fellebbezés elkészítése és benyújtása
  • Az elektronikus iratok átvételének, kezelésének koordinálása az ellenőrzés során
  • Rendszeres adószakmai továbbképzés a munkatársaknak, oktatási koncepció kidolgozása
  • Az ügyfelek tájékoztatása a kiemelt fontosságú adóügyi változásokról
  • Vezetőtől kapott egyéb feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat / adóhatósági múlt
  • asszertív kommunikáció
  • adótanácsadói / adószakértői végzettség​​​​​

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • adóhatósági vezetői tapasztalat
  • adóhatóság ÁFA osztályán szerzett tapasztalat
  • adóhatóság társas vállalkozási osztályán szerzett tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • a hazai KKV szektor teljes spektrumának megismerése
  • hosszú távú munkalehetőség
  • professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • tanulási és fejlődi lehetőség
  • karrier lehetőség
  • hosszú távú biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Bécsi út 3-5.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
Cégnév: Keller & Szentes Kft