A Magyar Cetelem Zrt. a BNP Paribas csoport tagjaként 1996 óta van jelen Magyarországon. A BNP Paribas az euró-zóna második legnagyobb pénzügyi csoportja, valamint a világ első 8 legnagyobb pénzügyi csoportjának egyike.

A lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódva, az áruhitelezés területén Magyarország piacvezető vállalata vagyunk. Modern munkakörnyezetben, a Nyugati pályaudvar melletti Eiffel téren található irodánkban dolgozunk azért, hogy ügyfeleinket a lehető legmagasabb színvonalon támogassuk pénzügyi kérdésekben nagy hangsúlyt fektetve a felelős hitelezés alapelveire.

A COVID-19 járvány miatt jelenleg a kollégáink döntően otthonról dolgoznak. A kiválasztási folyamatot telefonos előszűrések és videós interjúk formájában valósítjuk meg.

Az Adósságkezelési osztályunkra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Adósságkezelési munkatárs

Munkatársunk az alábbi feladatokat fogja ellátni:

  • Telefonon történő kapcsolatfelvétel a fizetési elmaradásban lévő Ügyfeleinkkel
  • Ügyfeleink tájékoztatása az elmaradás békés úton történő rendezésének módjairól
  • Ügyféltárgyalások lefolytatása a fizetési hajlandóság növelése érdekében, megállapodások kötése és nyomon követése
  • Az ügyféltárgyalásokkal összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Fontos számunkra, hogy az új munkatársunk:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezzen
  • Kommunikációs készsége kiváló
  • Ügyfél- és eredmény-centrikus szemlélete van
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Határozott és udvarias
  • Precíz, pontos
  • Előny: az ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezzen.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Magyar Cetelem Zrt.