Harminc éve, neves Nyugat-európai autóipari beszállítók partnereként működő, fröccsöntő szerszámokat és egyéb berendezéseket gyártó vállalatunk az alábbi pozícióba keres kollégát:

Adminisztrátor, recepciós

Feladatok

  • termeléshez kapcsolódó adminisztrációs és ügyviteli feladatok elvégzése,
  • szállítások megszervezése az EKÁER szabályoknak megfelelően,
  • irodaszerek beszerzése, nyilvántartása,
  • kommunikáció a külső partnerek felé,
  • a vállalathoz érkező hivatalos dokumentumok (szállító levelek, számlák, egyéb hivatalos levelek) iktatása.
  • megrendelőkkel való kapcsolattartás,
  • az iroda működtetése,
  • a cég által fogadott partnerek fogadása, rendezvényekkel kapcsolatos szervezés,
  • a vállalat működéséhez szükséges, hivatalos okiratok, szerződések, dokumentációk kezelése, archiválása.
  • a vállalathoz érkező látogatók fogadása, beléptetése

Elvárások

  • tárgyalóképes német B2 szintű nyelvtudás
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • középfokú végzettség,
  • rendszerszemlélet,
  • kedves, segítőkész attitűd,
  • proaktivitás

Nyelvtudás

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • szakmai oktatásokon való részvételek, workshopok,
  • béren kívüli juttatás, cafetéria,
  • munkába járás támogatása,
  • kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el pályázatod a „jelentkezz” gombra.

Cégnév: Z-FORM KFT.