Prohuman állás

Feladatok:

  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Megrendelések feldolgozása
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfelek által felmerült problémák és reklamációk kezelése
  • Adatbáziskezelés
  • A zökkenőmentes munkavégzés érdekében a tervező és gyártó csapat adminisztrációs feladatainak támogatása.
  • Kapcsolattartás a pénzügyi, logisztikai, termelési, beszerzési, számlázási csoportokkal egyeztetés céljából.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Erős kommunikációs angol nyelvtudás szükséges a napi munkavégzéshez
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (word, excel)
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Vevőközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Cafeteria juttatás (havi nettó 40 000 Ft)
  • Modern, motiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Irodai munkarend

Cégnév: Prohuman Kft.