Feladatok

  • Kimenő szállítmányok teljeskörű adminisztrációja
  • Rakodások tervezése a raktárral együttműködve, kiszállítások nyomon követése
  • Fuvarozási dokumentumok kiállítása
  • BIREG, EKAER adminisztráció
  • Sofőrök érkeztetése, Teherautók indítása
  • Adatbázisok, nyilvántartások vezetése
  • Rendszeres és ad hoc kapcsolattartás és riportálás a vezetőség, valamint a partnercég felé
  • Archiválási és egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Excel ismeret
  • Tanulási hajlandóság
  • Pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, önállóság
  • Saját gépkocsi a munkába járáshoz
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Feddhetetlen előélet

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig
  • Kétműszakos munkarend: 8-16.30 és 11.30-20.00 (heti váltásban)
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Emberközpontú, támogató munkakörnyezet

Önéletrajz leadásával a HR-en, vagy annak mail-ben megküldése a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: DP World Logistics Hungary Kft