Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Barcsi gyáregységünk csapatába

Adminisztrátor

pozícióba keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársat.

Feladatok:

  • Az üzem napi adminisztrációjának kezelése
  • Termelési adatok rendszerezése, excelben történő gyűjtése, nyilvántartása
  • Adatrögzítés, napi nyilvántartások vezetése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Statisztikai adatok készítése excelben

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett 1-2 év tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív nyitott hozzáállás az elvégzendő feladatokhoz
  • Precíz, pontos és megbízható munkavégzés

Mit ajánlunk?

  • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
  • Hosszú távú munkalehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, stabil munkahely
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatások: SZÉP kártya, dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: Barcs

Jelentkezés módja: Amennyiben a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el fényképes önéletrajzod a pozíció és munkavégzési hely megjelölésével! Várjuk jelentkezésedet!

Cégnév: Kőröstej Kft.