Feladatok

Épületüzemeltetési cég keres Budapest belvárosi területre munkatársat, vegyesen adminisztrációs és műszaki feladatok ellátására.
Feladatok:

  • irodaépület/lakások karbantartási feladatainak szervezése
  • kisebb javítások elvégzése
  • gépkocsipark nyilvántartás
  • gépjárművek szervizeinek-karbantartásainak szervezése

Elvárások

  • büntetlen előélet
  • jó kapcsolattartási képesség
  • pontos munkavégzés
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • angol nyelv ismerete
  • műszaki-adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • EV jogviszony

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Build-Man Épületüzemeltetési Kft.