SALUS Kft.

Adminisztrációs munkatárs / back office specialist

Adminisztrációs munka Budapest, XI. kerület Adminisztrációs munkatársat keresünk teljes munkaidőre a Salus Kft-hez.
Cégünk a gyógyászati segédeszköz gyártása és forgalmazása terén jelentős múltra visszatekintő, 1990 óta folyamatosan működő magyar tulajdonú vállalkozás.

Főbb feladatok, munkák:

Az alábbi feladatokra keresünk munkatársat:
  • Komplex adminisztrációs feladatok ellátása
  • kimutatások készítése
  • saját szoftverek kezelése
  • készletnyilvántartás, logisztika megszervezése
  • vény rögzítése , iktatás, postázás
  • Szerződés-, nyilvántartás naprakész vezetése
  • Irodavezető munkájának támogatása;
  • beszerzési feladatok
  • Számlázás, rendelések felvétele
  • kapcsolattartás, ügyintézés boltokkal, partnerekkel, területi képviselőkkel
  • webshop kezelés, GLS ügyintézés
  • adatszolgáltatás hatóságok felé
Személyes kompetenciák:
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Ügyfélcentrikusság

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • MS Office magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint);

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali munkakezdés
  • felsőfokú végzettség
  • egészségügy bármely területén szerzett tapasztalat
  • erős IT affinitás, haladó excel ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető

Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát fizetési igényével kiegészítve
Cégnév: SALUS ORTHOPEDTECHNIKA KFT.