Keressük a legszuperebb

Adminisztrációs munkatárs

A HVG terjesztési és ügyfélszolgálat részlege új csapattagot keres.

Mitől vagy szuper?

Attól, hogy szeretsz újat tanulni, élvezed, ha segíthetsz másoknak és precízen elvégezed a feladataid. Jól dolgozol csapatban és képes vagy a közös érdeket szem előtt tartani. Megteszel mindent azért, hogy a lehető legjobb ügyfél élményt add a kollégáidnak és a vásárlóknak is.

A legfontosabb feladataid lesznek

  • A belső megrendelők és a vásárlók elégedettségének fenntartása.
  • A HVG Kiadó termékeinek megismerése és az értékesítéssel kapcsolatos adatok feldolgozása.
  • Értékesítési és ügyfél adatok ellenőrzése, vezetése.
  • Postai és egyéb kiküldések kezelése.
  • Ügyfélszolgálati munkatársak támogatása.

Ami nálad alap:

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel.
  • Készség színtű felhasználói ismereteid vannak a Microsoft Office programjaiban (elsősorban Word és Excel).
  • Precíz vagy és igényes a kezeidből kiadott munka minőségére.
  • Jól kommunikálsz írásban, szóban.
  • Angol nyelvtudás.

Ami jó, ha van:

  • Tapasztalat adatkezelésben és adatrögzítésben.
  • Tapasztalat lapkiadó vállalatnál vagy könyvkiadónál.
  • Dolgoztál korábban ügyfélszolgálati munkakörben.
  • Gyakorlat rendezvényszervezésben.

Mit kínálunk?

  • Küldetést – a HVG több mint 40 éve dolgozik azért, hogy információt és tudást adjon az olvasóknak.
  • Izgalmat – Széles termékpaletta mindennapi életébe csöppenhetsz bele.
  • Csapatot – Olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindig segítik egymást.
  • Tanulást – támogatjuk a személyes fejlődésedet.
  • Zöld környezetet - A munkád a híres Montevideo utcai média parkban lesz.
  • Kultúrát – jegyek moziba, színházba, egyéb programokra és saját rendezvényeinkre.
  • Olvasottságot – minden termékünk szabadon a rendelkezésedre áll, a könyvekre pedig jelentős dolgozói kedvezményt biztosítunk.
  • Bizalmat – lehetőség otthoni munkavégzésre, családbarát munkahely vagyunk.

Munkavégzés helye

1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Kérjük, jelöld meg bérigényed jelentkezéskor.

Cégnév: HVG Kiadó Zrt.