Feladatok

Elvégzendő feladatok: a céghez beérkező rendelések feldolgozása, adatrögzítése táblázatokban, számlázó programba történő beírása, eladói tevékenység támogatása.

Elvárások

Középiskolai végzettség,
Számítógép felhasználó szintű alapismerete
Excel, Word  alapismerete

Előnyt jelent

Axel Pro számlázó program ismerete
Gyors gépírás
XX. kerületi lakos

Amit kínálunk

Támogató közösség tagja lehetsz
Barátságos vezetőség, kollégák
Újépítésű, modern munkahely
Kiemelkedő munkának anyagi elismerése

Céginformáció

1997 óta működő jelenleg 6 fős faipari vállalkozás vagyunk teljes gépparkkal, stabil beszállítói, anyagi háttérrel, állandó megrendelésekkel.
Munkánkat szeretik és elismerik szakmai hozzáértésünket.

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát Enger Csabának címezve.

Cégnév: ENGER HUNGARY KFT