DESIGN Kft.
Csatlakozz hozzánk

Adminisztrációs munkatárs

pozícióba!
A Design Kft. több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével, ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komplex technológiákkal és szolgáltatásaival a hazai piac egyik legnagyobb szereplője.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítási megrendelők adatainak ellenőrzése, szükség esetén egyeztetés az ügyfelekkel.
  • Adatok rögzítése vállalat irányítási rendszerbe.
  • Kereskedelmi csapat munkájának a támogatása.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.
  • Dokumentumok fénymásolása, lefűzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Precizitás
  • Monotóniatűrés
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafetéria.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Összetartó csapat.
  • Rugalmas vezetők.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Decoration & Design Kft / Hétpettyes Logisztikai Központ