Partnercégünk több mint 130 éves múlttal rendelkező logisztikai és szállítmányozó vállalat, mely az egyszerűbb szállítási feladatoktól az összetett import és export fuvarokig minden területen megbízói rendelkezésére áll.

Feladatok:

  • Számítógépes adatrögzítés
  • Raktári készlet ellenőrzése
  • Raktári munkafolyamat (szállítlólevél, címkézés stb.) ellenőrzése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel és Word)
  • A munkavállalása 3 hónapig

Munkaidő

  • Hétfő, kedd és csütörtök 08:00-16:00

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1300 Ft/óra
  • Utazási költségtérítés

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Passzív félév / egyéni tanrend / kevés óra

Ha felkeltette az érdeklődésedet ez a diákmunka, akkor töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet