Feladatok

Csapatunk bővítési miatt adminisztrációs munkatársat keresünk III, kerületi irodánkba, 8  órás (igény szerint lehet 6 órás is) munkakörbe. Az adminisztrációs munkatárs feladata: az áruk bevételezése, kiadása, kapcsolattartás a szállítókkal, a partnerekkel, számlázás a partnerek felé, készletellenőrzés.

Elvárások

  • precizitás
  • jó kommunikációs készség,
  • megbízhatóság,

Előnyt jelent

  • az adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

Egy olyan munkalehetőséget kínálunk, amelyben egy dinamikus, jól együttműködő csapat tagja lehet a jelentkező, ahol fejlődhet, tanulhat.

Céginformáció

Az Orthovision Kft. dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely a magyarországi sportsebészeti implantátumok, sebészeti eszközök forgalmazása területén piacvezető. A csapatunk bővítése miatt van szükség a meghirdetett pozícióra. A 8 (vagy igény szerint 6 órás ) munkakörhöz lehetséges éves bónus is.

Kérjük csatolja az önéletrajzát is.
Cégnév: Orthovision Kft.