Adminisztrációs munkatárs

Céginformáció:

Székesfehérváron működő telephelyünkre keressük új kollégánkat irodai ügyintéző pozícióba. Cégünk bútorok nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozik belföldi és külföldi üzleti partnerei számára.

Nyitvatartásunk:
H-P: 8:00 - 16:00

Feladatok

  • Értékesítéssel, logisztikával kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • Ajánlatok, visszaigazolások készítése
  • Raktárosok napi munkájának támogatása (készletezéssel, kiszállításokkal kapcsolatban)
  • Adatrögzítés, táblázatok kezelése, marketing anyagok készítése
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Folyamatos együttműködés a partnerekkel, illetve az egyéb társterületekkel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (preferáltan közgazdasági vagy pénzügyi területen), a felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
  • Együttműködő, motivált, megbízható személyiség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, ideális esetben német is
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Office programok)
  • Kitűnő szervező és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások

  • Jelentkezésedet magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, és nettó
    fizetési igényed megadásával a [email protected] címre várjuk
Cégnév: YourStock24 Kft.
Kapcsolattartó: YourStock24