Miskolc a te helyed

Adminisztrációs marketing gyakornok

Mindig is multinacionális nagyvállalati környezetben képzelted el a gyakornoki éveidet, ahol nemzetközi márkákkal dolgozhatsz együtt? Legyen szó akár szakmai gyakorlatról, rugalmas munkaidőről vagy szakmai tapasztalatszerzésről, erre mind lehetőséged nyílik az alábbi pozícióba

Milyen feladatok lesznek?

  • Marketing költségvetés kezelése és ellenőrzése
  • Kapcsolódó operatív folyamatok támogatása
  • Termékminta rendelések kezelése
  • Riportok készítése és frissítése
  • Márka teljesítményének és aktiválásának elemzése
  • Kapcsolattartás belső (márkamanager, pénzügy, logisztika) és külső (ügynökségek, beszállítók) érintettekkel

Milyen elvárások vannak?

  • Aktív vagy passzív (25 éves kor alatt) felsőfokú, nappali státuszú hallgatói jogviszony, bármilyen gazdasági szakon, marketing érdeklődéssel
  • Hosszútávú elköteleződés (min. 10-12 hónapra tudd vállalni a munkát)
  • Heti 30 órában tudjanak Rád számítani
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, Excel kiemelten
  • Erős analitikai készségek
  • Jó szervezőkészség

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • szereztél már tapasztalatot multinacionális környezetben
  • szereted a csokit és a kekszet :)

Miért ezt a pozíciót válaszd?

  • Szakmai fejlődés: Gyakornokként értékes és hasznos tapasztalatot szerezhetsz egy multinacionális nagyvállalat értékesítési folyamataiban. Csapatuk minden szakmai segítséget és támogatást biztosít számodra, így garantáltan jó hangulatban fognak telni a hétköznapjaid.
  • Rugalmas munkavégzés: Ha egyetem mellett nehézkesebb lenne az irodába való bejárás, ne aggódj, a cég biztosít home office lehetőséget is. Ehhez természetesen laptop és céges telefon is a segítségedre lesz.
  • Alapbér: br. 1600 Ft/óra
  • Juttatások: Támogatják a munkába való utazásodat, valamint gyakornokként is részesülhetsz időarányosan fizetett szabadságból

Munkavégzés helye:

Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

A jelentkezem gombra kattintva, küldd el nekünk önéletrajzodat és hamarosan felkeresünk a részletekkel kapcsolatban.

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.