Feladatok

  • kereskedő és fuvarozó partnereivel való kapcsolattartás,
  • szállítólevelek kiállítása,
  • számlázás.

Elvárások

  • legalább középfokú és/vagy könyvelői végzettség,
  • jogosítvány
  • számítógépes ismeretek,
  • jó szervezőkészség.

Előnyt jelent

  • SAP Business One program ismerete,
  • építőiparban szerzett tapasztalat.

Céginformáció

A KK Kavics Beton Kft.

innovatív gyártó cég csapata erősítéséhez

Kertai

telephelyére

adminisztrációs/logisztikai munkatársat

(diszponens)

keres

belső értékesítési és ügyfélkapcsolati feladatokra

Pályázatát kérjük küldje a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Legyen Ön is tagja csapatunknak!

Cégnév: KK Kavics Beton Kft.