Adminisztrációs gyakornok

Szeretnél betekintést nyerni a késztermék gyártás folyamatának adminisztrációs folyamataiba?

Rugalmas munkaidőben szeretnél dolgozni egy támogató, befogadó csapatban?

Jelentkezz hozzánk adminisztrációs gyakornoknak!

Amiben számítunk rád:

  • Gyártási lapok napi szintű szkennelése (1 gyártási lap 50-200 oldal)
  • Lose gyártási lapok kritikus paramétereinek rögzítése
  • Irattározási feladatok
  • Egyén ad-hoc jellegű kimutatások készítése, rendszerezése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Amit tőled várunk:

  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezz
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • MS Officet felhasználói szinten ismered (Excel, word)
  • Ráérsz heti 20- 25 órát dolgozni és hosszútávon, legalább 1 évig tudsz maradni
  • Jól tűröd a monotóniát, pontos és precíz vagy

Amit kínálunk:

  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Tanulmányaid mellett bruttó 1350 Ft órabérért tudsz dolgozni
  • Gyakornokként különböző képzéseken, szakmai tréningeken, csapatépítőkön vehetsz részt
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőinkben
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Budapest XVI. kerület

A „jelentkezem” gombra való kattintás után küldd el nekünk önéletrajzodat és hamarosan felkeresünk telefonon.

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.