Az MVM Zrt. mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el energiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze a munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatok:

  • Dokumentumok előkészítése a dokumentumtárba való átadásra
  • Mappák rendezése, tételes átadási jegyzékalapján a dobozolás elkészítése
  • Posta fogadása és bontása, kimenő posta elkészítése
  • Beérkező dokumentumok iktatása, szkennelése,
  • Beérkező szerződések formai ellenőrzése, MVMN aláírásra előkészítése
  • Sztenderd kísérő levelek előkészítése (pl. szerződések kiküldéséhez)
  • Táblázatok összehasonlítása és egyéb eseti adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismerete (erős Excel pl. F keres)

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1400 Ft/óra diákbér

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet