test-header

Adminisztrációs gyakornok
test-header

Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?
Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is!
Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOL-gyakornok!

Csatlakozz a MOL Group csapatához

pozícióban!

Feladatok:

·A szakterülethez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése

·Digitális adatbeviteli feladatok végzése; írásbeli dokumentumok szerkesztése

·Dokumentumok szakszerű kezelése, irattározása

Elvárások:

·Nappali tagozatos aktív/passzív hallgató jogviszony

·Minimum heti 16-24 óra munkavégzés

·Precizitás, önállóság, jó problémamegoldó készség

·Monotonitás tűrés

Amit ajánlunk:

·Hosszú távú munkalehetőség vár nálunk: végzést követően a friss diplomásoknak szóló Growww programba tudsz jelentkezni.

·Rugalmas időbeosztás, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni.

·Szakmai gyakorlat leigazolása.

·Versenyképes fizetés, mellette céges Iphone, laptop jár.

·Részvétel több MOL rendezvényen.

·Multinacionális környezet.