Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok: adatrögzítés (ellenőrző listák, nyomtatványok), dokumentumok rendszerezése, KPI-ok naprakészen tartása,
  • Működésfejlesztési programok támogatása (Artemis, Hoshin,TPM, Kaizen, SMED, 5S)
  • Kaizenekben, ciklusidő mérésekben való aktív részvétel (folyamat megfigyelés, veszteségfeltárás, folyamatoptimalizálás, mérésekkel kapcsolatos adatrögzítés)

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte
  • Heti 3 nap vállalása
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office alkalmazások magabiztos használata
  • Képesség egyedüli és csoportos munkavégzésre is

Előnyt jelent

  • Heti 4 nap vállalása
  • Műszaki, gépészeti, informatikai tanulmányok
  • Termelésmenedzsment és/vagy lean menedzsment módszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Br. 1900 Ft / óra

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek, küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzodat! Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)