Mind-Diák Szövetkezet
Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 2004 óta van jelen Magyarországon. Európa és a világ egyéb térségeinek vezető élelmiszer-kiskereskedelmi vállalatai közé tartozik. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Adminisztráció - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Az SAP rendszerben és a megrendelések menedzselése
  • Elemzések és riportok készítése a költségek és a fizetési határidők alapján
  • A beszerzési csapat folyamatos, adminisztratív támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Rendelkezel aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal közgazdasági területen
  • Jól kommunikálsz magyarul és az angol nyelvtudás is az erősséged
  • Könnyen megbirkózol az MS Office programokkal, kiváltképp az Excellel
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfő, péntek, illetve kedd és csütörtök között 1 nap vállalása, napi 8 óra (hétköznap 8:00-16:30 óra között)
  • Heti minimum 24 órában
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 2.000 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Hosszú távú diákmunka
  • Ha autóval jársz dolgozni az utazási költséget térítjük
  • Munkavégzés helye: Hejőkürt

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.