Feladatok

Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű napelemes rendszerelemek, hőszivattyúk forgalmazásával foglalkozó cég adatrögzítő, riport készítő kollégát keres, nyíregyházi irodájába.

Feladatok
  • előre ütemezett riportok készítése
  • KPI riportok és különböző prezentációk elkészítése, ad-hoc jellegű adatszolgáltatás
  • értékesítő csapat támogatása stratégiai terv elkészítése során
  • adminisztratív és adatrögzítési feladatok ellátása vállalatirányítási rendszerben,
  • vállalatirányítási rendszer használatának elősegítése, támogatása,
  • adatbázisok kezelése
  • árazás menedzselése
  • belső adatszolgáltatások elkészítése
  • külsős adatszolgáltatásokban való aktív részvétel
  • Excel táblázatok vezetése
  • kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • alapvető pénzügyi folyamatok, standardok ismerete
  • középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
  • erős Excel ismeret
  • eredmény- és megoldásorientált attitűd

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon
  • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetőség, külföldi tanulmányutak
  • Biztos háttér
  • Fiatalos csapat

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.
Cégnév: KENO Energy Kft.