I-center Contact Kft.

Adatrögzítő munkatárs (angol nyelvtudással)

Adatrögzítő munkatársat keresünk a nemzetközi cégcsoportunk magyarországi call centerébe.

Főbb feladatok, munkák:

  • adatok pontos rögzítése angol nyelven belső rendszereinkben
  • a rögzítésre kerülő adatok minőségi ellenőrzése
  • munkakörhöz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú  angol nyelvtudással (a munkavégzés túlnyomó része angolul történik)
  • korábban már foglalkoztál adatrögzítéssel, adatfeldolgozással
  • magas a monotóniatűrésed, önállóan és precízen elvégzed a rádbízott feladatokat
  • gyorsan tanulsz magabiztosan tudod használni a különböző számítógépes programokat

Amit kínálunk:

  • egy fiatalos és dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés
  • modern munkakörnyezet, részbeni home office lehetőséggel
  • nemzetközi környezet (cégünk számos országban képviselteti magát)

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint) elvárás
  • Cseh/szlovák (Középfok/kommunikációképes szint) előnyt jelenthet a kiválasztásnál
  • Spanyol nyelvtudás előnyt jelenthet
  • Lengyel nyelvtudás előnyt jelenthet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Az angol és magyar önéletrajzokat, a „Jelentkezem” gombra kattinva feltölteni szíveskedjetek.

Kérem a fizetési igények feltüntetését az önéletrajzokban.

Cégnév: I-center Contact Kft.