ARH Informatikai Zrt.

Adatrögzítő

Az ARH egy innovatív magyar cég, mely közlekedéstechnológiai, személyi okmány azonosítási és térmegfigyelő megoldásaival egy biztonságosabb és okosabb világot álmodott meg. Ezért fejlesztünk és gyártunk olyan AI, illetve képfeldolgozáson alapuló csúcsminőségű termékeket, amelyeket a világon mindenhol használnak.

Adatrögzítő csapatunkat szeretnénk bővíteni, várjuk jelentkezésedet!

Főbb feladatok, munkák:

  • képeken meghatározott objektumok megtalálása, keretezése, kijelölése
  • a képeken található szöveges és egyéb információk rögzítése, mentése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magas fokú monotonitás tűrés
  • kiemelt precizitás, alaposság
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság és hajlandóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • érettségi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vakon gépelés tudása
  • adatrögzítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés alkalmazotti munkaviszonyban (100%-ban bejelentett)
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fix fizetés, próbaidő után bónusz lehetőség, cafeteria (SZÉP kártya)
  • Lehetőség az önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Barátságos munkakörnyezet, rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

166.000 - 186.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Alkotás utca 41.

  • A "JELENTKEZEM" gombra kattintva
  • Önéletrajz feltöltéséve
Cégnév: ARH Informatikai Zrt.