Feladatok

  • a Gold Record zenei menedzsment ügynökség adatforrásaiból származó adatok összegyűjtése és rögzítése;
  • adatszolgáltatással az A&R és a Kereskedelmi osztályok támogatása;
  • adatbázisok karbantartása, frissítése és biztonságának garantálása, illetve a hiányzó adatok pótlása;
  • az adatvédelmi szabályok és előírások betartása, valamint az adatbiztonsági protokollok alkalmazása.

Elvárások

  • pontos és precíz munkavégzés, kiemelten a határidők betartatását illetően;
  • analitikus gondolkodásmód, képesség komplex problémák megoldására;
  • jártasság a digitális világ működésében, az Excel magas színtű ismerete;
  • nyitottság a zeneipar működésének sajátosságai iránt;
  • az eredmények érthető és hatékony kommunikációja az érintett felek felé.

Amit kínálunk

  • a magyar zeneipar legkiemelkedőbb művészeinek menedzsmentjével dolgozhatsz együtt;
  • a rendezvényeinken való részvételedet mi álljuk;
  • a munkahelyed a budai hegyek oldalában, különleges irodai környezetben lesz;
  • vonzó kompenzációs csomagot biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Magyarország legnagyobb független zenei kiadójaként rengeteg felkapott zenekarral állunk kapcsolatban, akiknek az adatainak kezelését az új adatrögzítő munkatársunk kezébe adjuk.

Mi megadjuk az ütemet, gyere, vedd fel a ritmust!

A kiválasztást a Boarding Kft. végzi.

A "Jelentkezem" gombra kattintással.
Cégnév: Gold Record Music Kft.