Feladatok

  • Adatok feldolgozása valós időben
  • A beérkező információk figyelemmel kísérése és elemzése
  • Az adatok pontosságának és integritásának biztosítása
  • Gyors döntéshozatal a valós idejű adatok alapján
  • A rendszer riasztásaira ill. anomáliákra való azonnali reagálás
  • A rendszer stabilitásának és teljesítményének fenntartása
  • Szükség esetén korrekciós intézkedések végrehajtása
  • Együttműködés a csapattagokkal a zökkenőmentes működés érdekében

Elvárások

  • Odafigyelés a részletekre - az adatok pontosságának és integritásának biztosítása érdekében
  • Gyors reagálás a rendszer riasztásaira és anomáliáira
  • Csapattagokkal való hatékony együttműködés
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Hajlandóság nemzetközi csapatban való aktív részvételre
  • Több hetes (külföldi) betanulás (4-6 hét)
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Excel)
  • Szükséges iskolai végzettség: érettségi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Olaj- és gáziparral kapcsolatos alapismeretek
  • Külföldi kiküldetésre való hajlandóság

Amit kínálunk

A tde-nél nagyra értékeljük munkatársainkat és nagy hangsúlyt fektetünk a pozitív és vonzó munkakörnyezetre, amely ösztönzi a személyes és szakmai fejlődést. Hibrid munkavégzéssel, nemzetközi csapattal és kiváló karrier- és képzési lehetőségekkel várjuk munkatársainkat.

Céginformáció

A tde az innovatív adatvezérelt technológia és a fenntartható megoldások úttörője, több mint 23 éves energiaipari tapasztalattal.
Elkötelezettek vagyunk az iránt, hogy javítsuk ügyfeleink működési hatékonyságát és csökkentsük CO2-lábnyomukat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű fényképes önéletrajzát!