Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.

Munkatársat keresünk

Adatjavítási koordinátor

pozícióba.

Cégünk a nemzetgazdaságilag kiemelt jelentőségű fejlesztéspolitikai támogatások ügyvitelét és monitoringját támogató informatikai szoftver rendszerek fejlesztésével, alkalmazás szintű üzemeltetésével és a rendszerekhez kapcsolódó főbb tanácsadói szolgáltatások nyújtásával foglalkozik.

Support csapatunkba keresünk help desk rendszer mágust, akin nem foghatnak ki a pályázatkezelő rendszerek.

Főbb feladatok, munkák:

  • a pályázatkezelő rendszer felhasználóitól érkező bejelentések fogadása help desk rendszeren keresztül;
  • hibák, bejelentések megoldása, vagy továbbítása a fejlesztők felé;
  • IT javítási folyamatok menedzselése;
  • az elkészített javítások céltesztjének végrehajtása, értékelése, dokumentálása és riportolása;
  • automatikus tesztek eredményeinek kiértékelése, tesztesetek készítése;
  • szükség esetén tanácsadás, segítségnyújtás a felhasználók részére az adott funkciók tesztelésében;
  • az esetek feladatkezelő rendszerben történő adminisztrációja.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • igényes, pontos, dinamikus, önálló munkavégzés;
  • magas szintű problémamegoldó és konfliktuskezelő készség;
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt;
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használata.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pályázatkezelési tapasztalat, különösen finanszírozással kapcsolatos területen;
  • közgazdasági és/vagy informatikai végzettség;
  • IT alkalmazások support-jában szerzett tapasztalat;
  • 1-3 év informatikai területen szerzett tapasztalat;
  • IT fejlesztések során szerzett tesztelői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

1077 Budapest, Kéthly Anna tér 1.

A "jelentkezem" gombra kattintással magyar nyelvű önéletrajz megküldésével.

Cégnév: Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.