NRC KFT.

Munkatársat keresünk

Adatfeldolgozási DP munkatárs

pozícióba.

Az NRC Kft. elkötelezett a legmodernebb innovatív kutatási módszertanok és a kutatásra épülő döntéstámogató tanácsadás iránt. amely során Megbízóink azonnal hasznosítható segítséget kapnak kutató, tanácsadó szakértőinktől.
A hagyományos marketingkutatási módszerek és szolgáltatások mellett portfóliónkat folyamatosan bővítjük a legújabb innovatív technológiákkal.

Adatfeldolgozási ( DP ) osztályunkra keresünk új kollégát, akinek feladata

- online adatfelvételi projektek menedzselése
- kutatási adatbázisok átalakítása, logikai ellenőrzése, tisztítása súlyozása
- táblák, statisztikák készítése
- kapcsolattartás projektmenedzserekkel és kutatási partnerekkel

Akkor jelentkezz, ha

- felsőfokú végzettséged van
- logikus gondolkodás és programozói látásmód jellemez
- pontos és precíz vagy
- jól viseled a monoton feladatokat, és ha egyszerre több dologgal kell foglalkoznod
- nem okoz gondot, ha angolul kell kommunikálnod

Előnyt jelenthet, ha ismered az SPSS programot, vagy szereztél már tapasztalatot piackutató ügynökségnél.

Amit kínálunk:

- önálló munkakört
- versenyképes fizetést
- gyors fejlődési lehetőséget
- heti 3 nap home office-t
- profi, segítőkész kollégákat
- stabil munkahelyet, akár hosszútávra

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Ha magadra ismertél az elvárásokban, kérlek csatolj egy fényképes önéletrajzot fizetési igényed megjelölésével.

Cégnév: NRC Marketingkutató és Tanácsadó Kft.