Keskeny Nyomda (KESKENY ÉS TÁRSAI 2001 KFT.)
Partnercégünk gyorsan fejlődő nyomdaipari vállalkozás, több mint 300 alkalmazottal. A minőségi szolgáltatás és üzemeltetés garanciája a több, rendszeresen megújított ISO tanúsítvány. A cég a legmodernebb termelő berendezésekkel, termelés- és vállalatirányítási szoftverrendszerekkel felszerelt vállalkozás. Elkötelezettek az oktatás, képzés terén, mely biztosítja a folyamatos fejlődési lehetőséget.
Az adatelemző munkatárs az IT csoport részeként cégünk LOB alkalmazásainak (Line-of-Business) támogatását és adatainak elemzését végzi. Ezek között találhatóak ipar specifikus, egyedi, valamint általánosan használt szoftverek is.
Bővülő csapatunkba
munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Munkalapok, gyártási adatok elemzése, teljesítmény jelentések készítése
    • Termelő eszközök adatainak elemzése, monitorozása
    • Pénzügyi, üzleti, kontrolling jellegű kimutatások készítése
    • Eseti projectek támogatása elemzésekkel és prezentálással
    • Hibás jelentések, adatok korrigálása, az adatminőség fenntartása
    • Adatvizualizációs eszközök fejlesztése, programozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Informatikai vagy gazdasági végzettség
    • Üzleti és informatikai gondolkodásmód, erős analitikus képességekkel
    • SQL (MSSQL és/vagy PGSQL) scripting ismeretek, adatbázis modellezési tapasztalat.
    • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nyomdai szoftverrendszerek és technológiák alapfokú ismerete előny
    • Qlikview vagy más adatbányász platform jártasság, dashboard építési tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Vidám, jó hangulatú munkahelyi légkör
    • Rugalmas vezető, segítőkész munkatársak
    • Azonnali kezdés
    • Csapatépítő programok, szakmai képzések

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

A "JELENTKEZEM" gombra kattintva küldje el nekünk magyar nyelvű CV-jét!

Cégnév: Keskeny Nyomda Kft.