AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Adatbázis fejlesztő

Nekünk az Aegon Magyarországnál kiemelten fontos az ügyfeleink gyors és minőségi kiszolgálása. Ha részt vennél az ezt támogató üzleti workflow rendszerünk fejlesztésében és nem riadsz vissza az ezzel járó kihívásoktól, akkor gyere és csatlakozz! Folyamatosan keressük az innovatív megoldásokat, csapatban dolgozunk, és szakmai alapokon hozunk döntéseket. Nálunk számít a véleményed!

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • nagyvállalati saját fejlesztésű üzleti workflow alkalmazásunk tervezése, fejlesztése és támogatása az ügyfélszolgálati, értékesítés támogatási terület számára
  • üzleti igények gyors megvalósítása fejlesztőként, csapatmunkában
  • ülkészült fejlesztések IT fejlesztői tesztelése, dokumentálása
  • kapcsolattartás a társterületekkel a rendszereken átívelő megoldások esetén

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 2 éves fejlesztői tapasztalat:
  • PL/SQL
  • Oracle SQL
  • GIT
  • kódvisszafejtés
  • riporting
  • üzleti workflow rendszerek ismerete
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • folyamatszemlélet
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

ELŐNYT jelent Számodra

  • .NET C# (winforms) tapasztalat
  • tapasztalat pénzügyi területen
  • ssmered már a következő eszközöket: Confluence, Jira
  • Cloud megoldások megvalósításában szerzett tapasztalat
  • agilis módszertan nem idegen számodra
  • Enterprise Architect tool ismerete

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • részleges távmunka lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1091 Budapest, Üllői út 1.

Cégnév: AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.