Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
ADATBÁZIS FEJLESZTŐ
pozícióba keres szakembert partneréhez budapesti lokációval

Főbb feladatok:

  • nagyvállalati saját fejlesztésű üzleti alkalmazásunk tervezése, fejlesztése és támogatása az értékesítés támogatási terület számára
  • üzleti igények gyors megvalósítása fejlesztőként, csapatmunkában
  • elkészült fejlesztések IT fejlesztői tesztelése, dokumentálása
  • kapcsolattartás a társterületekkel a rendszereken átívelő megoldások esetén

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 2 éves fejlesztői tapasztalat:
  • PL/SQL
  • Oracle SQL
  • kódvisszafejtés
  • riporting
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • folyamatszemlélet
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • részleges távmunka lehetőség

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment

Cégnév: ADECCO Kft.