Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető mobiltávközlési vállalatánál szeretnél dolgozni, amely igazi szabadságot ad ügyfeleinek. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz közösségünkhöz! Légy szenvedélyes, innovatív, nyitott a fejlődésre, érjük el közösen céljainkat, valóra váltva ügyfeleink álmait is!

Kik vagyunk mi? Több mint 1000 kolléga, közel 100 lokáción országszerte, korlátlan Hipernet-élményekkel. Kéken dobban a szívünk, és a Telenor támogatásával #képesekvagyunkrá, hogy Hipersebességgel valósítsuk meg az álmainkat. Egy csapatként, nap mint nap, minden ügyfelünk javára.

Fedezd fel a benned rejlő szuperképességet és csatlakozz a Telenor Magyarországhoz mint

Adatbázis fejlesztő.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Relációs adatbázisok fejlesztési feladatainak megvalósítása;
  • Igényspecifikáció értelmezése, és technikai segítségnyújtás a specifikációk készítésénél;
  • Az elvégzett fejlesztés pontos dokumentálása;
  • Kapcsolattartás a projekttagokkal és más fejlesztőkkel;
  • Együttműködés a beszállító fejlesztőivel a megadott folyamatok mentén;
  • Részvétel a fejlesztések tesztelési, élesítési és stabilizációs fázisaiban.

Téged várunk a csapatunkba, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnök végzettséggel;
  • Adatbázis modellezési, tervezési és fejlesztési ismeretekkel;
  • SQL ismerettel: legalább 3 éves gyakorlattal;
  • Adattárolási és feldolgozási technológiák használatában szerzett gyakorlattal;
  • Verzió management eszközök ismeretével (pl: git, Subversion, SC...);
  • Angol nyelven, írásban és szóban szakmai szintű kommunikációs készségekkel;
  • Megoldás központúsággal, rendszerszemlélettel;
  • Csapatorientált, nyitott személyiséggel.

További előnyt jelent:

  • Adatbázis modellezési, tervezési gyakorlat;
  • Tranzakciós és analitikai adatbázisok fejlesztésében szerzett projekttapasztalat;
  • RDBMS technológiák használatában szerzett munkatapasztalat;
  • Linux/SHELL script használatában szerzett gyakorlat;
  • Új technológiák önálló felkutatásának és megismerésének képessége;
  • Részvételi szinten tapasztalat fejlesztési projekt(ek)ben.

Fedezd fel a Telenor nyújtotta lehetőségeket!

#FlexibleWorking: A rugalmas munkavégzést biztosítva, hétfőn és pénteken home officeból dolgozunk tovább a legjobb Telenoros élményekért. A többi napra pedig ott a Telenor Garden Office :) Itt kapjuk nyáron az inspirációt és töltjük fel magunkat energiával.

#Health: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, illetve további jóléti kedvezményeket biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink nagyon várják, hogy végre újra használhassuk őket! :)

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.

#TelenorHouse: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2045 TÖRÖKBÁLINT, PANNON út 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Telenor Magyarország Zrt.