Feladatok

-Adatgyűjtés, elemzés, riportok készítése az aktuális üzleti igények alapján
-Havi, negyedéves és ad hoc kimutatások/riportok készítése, megalkotása, meglévő riportok fejlesztése
-Riportok és kimutatások készítése a tulajdonosok és a további közreműködők számára
-Adatbázisok karbantartása
-Vevői és szállítói szerződések/árak rendszeres kontrollja
-Közreműködés az éves könyvvizsgálathoz, szükséges kimutatások, riportok előkészítése
-Részvétel az éves üzleti tervezési folyamatban, előrejelzések előkészítésében és visszamérésében. (Eltérés elemzések, terv-tény kimutatások készítése)
-Vezetőség részére stratégiai döntések előkészítése, belső pénzügyi elemzések-kimutatások készítése
-Vezetőség által kijelölt egyéb feladatok

Elvárások

-Középfokú végzettség
-Magas szintű MS Office ismeret, különös tekintettel az Excel használatára
-Jó logikai és elemző készség
-Határidők pontos betartása, szakmai elhivatottság
-Hatékony probléma megoldás, proaktív szemlélet
-Képes a nagy adatbázisok közötti kapcsolatok és összefüggések felismerésére, átlátására és alkalmazkodni a változó, gyors tempójú környezethez
-Nagyfokú önállóság, precizitás, lelkiismeretes munkavégzés
-Közvetlen, pozitív személyiség és jó kapcsolatteremtő
-Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 év tapasztalat

Előnyt jelent

-Vállalat irányítási szoftver ismerete
-Eredmény-orientált gondolkodás
-Kreatív a megoldások terén és üzletileg is, minden helyzetben feltalálja magát, hogy elérje a célját

Amit kínálunk

-Hosszútávú, stabil munkalehetőség
-Jogtiszta, részmunkaidős (6 órában) vagy teljes idős foglalkoztatás
-Laptop
-Mobiltelefon
-Célkitűzések teljesítése alapján év végi jutalom
-Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil (több mint 15 éves) vállalati háttér
-Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka

Céginformáció

Szeretnél egy országos hálózattal rendelkező csapat tagja lenni? Ha úgy érzed, készen állsz felelőségteljes feladatokon, projekteken dolgozni, egy izgalmas, innovatív piaci környezetben, ahol értékelik az ötleteidet, akkor köztünk a helyed!

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát, bérigény megjelölésével!
Cégnév: Duna-Lift Szerviz Kft.