Adaptációs csoportvezető

Leírás

Szigetszentmiklósi partnerünk adaptációs csoportvezetőt keres a csapatának! Ragadd meg a lehetőséget! Dolgozz egy olyan csapatban, ahol gördülékenyen megy a munka!

Feladatok

  • A HSE- és 5S-szabályok betartásának biztosítása az egész szektorban, beleértve a balesetek és majdnem balesetek jelentését és kezelését
  • A nem megfelelő helyzetek és viselkedésformák azonosítása
  • A folyamatminőség-ellenőrzési terv (PQCP) megfelelő alkalmazásának biztosítása
  • Folytonos fejlesztési műveletek hozzájárulása
  • A raktári operátorok megfelelő képzési szintjeinek és a személyzet valós idejű napi kiigazításának biztosítása
  • Intézkedések vezetése a szolgáltatási szint, a minőségi termékek, a WIP és a termelékenységi célok elérésének biztosítása érdekében
  • A támogatási funkció szereplőinek szinkronizálása a rövid távú intézkedésekkel kapcsolatban
  • Az 1. és 2. szintű átállási és beállítási, karbantartási tevékenységek vezetése
  • A műszak során felmerülő zavarok eszkalálása a H&S, minőség, ellátási lánc, karbantartás - eszkalációs folyamatának megfelelően

Elvárások

  • A Microsoft Office Suite aktív ismerete
  • Teljesítményirányítási eszközök (LDS/DISS/MES/ERP, ....) ismerete
  • Középiskolai érettségi vagy azzal egyenértékű bizonyítvány
  • Angol B1-es szint ismerete
  • 1-2 év tapasztalat gyártási környezetben
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok Budapestről (Csepel, Újbuda központ, Népliget, Corvin negyed)
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Cégnév: Trenkwalder Kft