Feladatok

Minden ami ház felső betonkoszorújától felfelé található: pl. szerkezet építés, tetőfedés, hőszigetelés, gipszkartonozás.
Tetőkészítéssel foglalkozó, kis csapatunkba kollégát keresünk! Ha szeretnél velünk maradandót alkotni, magas minőségű munkát végezni, a már meglévő tudásodat gyarapítani jelentkezz!
Kortól és gyakorlati évektől függetlenül! Ami anyit tesz, hogy pályakezdő szakirányú végzetséggel rendelkező kollégák jelentkezését is várjuk!

Elvárások

Szakirányú végzettség vagy a területen szerzett sok éves tapasztalat. Nem elég, hogy már kicsit dolgoztam ácsok mellett.

Előnyt jelent

Jogosítvány előny, de nem feltétel, szakterületen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Többszörössen díjazott ács és tetőfedőmester melletti szakmai fejlődés, szakmai tapasztalat szerzés, magas minőségű szaktudás.
Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség, versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Cégünkről több információt szerezhet ha felkeresi weblapunkat.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: Befedlek Bt