Feladatok

Betanított munkásként feladatok:
✅Ács
✅Tetőfedő
✅Épületasztalos
✅Kőműves

Elvárások

Megbízhatóság.
Építőipari munkában szerzett tapasztalat.

Felsorolt szakmákban szerzett tapasztalat, végzettség előny, de nem szükséges.
Teljesen önálló munkavégzésre nincs szükség.

Amit kínálunk

Fiatalos, lendületes csapatunk könnyűszerkezetes házakat épít. Ha igényes vagy a munkádra, jelentkezz!
Hétvégék szabadok.

Céginformáció

Skandináv könnyűszerkezetes lakópark kivitelezésével foglalkozik cégünk.

Jelentkezés módja

Fényképes önéletrajz küldésével lehet jelentkezni.
Cégnév: Skandináv Építőipari Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Fémipari segédmunkás Hajdú-Bihar megye

Acél rúdanyagok méretre vágása, hajlítása, Hegesztett vázak, vázrészek rajz szerinti összeállítása, megmunkálása, A ledarabolt és az előkészített ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE