Feladatok

  • zsaluzás
  • szerkezeti ács feladatok
  • építőipari ácsmunka

Elvárások

  • ács, ács-állványozó szakmunkás bizonyítvány
  • betanított ács esetén legalább egy év gyakorlat

Előnyt jelent

  • szakmai gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony,
  • folyamatos munkalehetőség,
  • korrekt, megbízható kifizetés,

Havi nettó fizetési keret:

 az ágazatban jellemző bérezéshez képest versenyképes fizetés, megegyezés szerint,

Egyéb juttatások:

munkaruházat, bejárás biztosítása.

Munkavégzés helye:

Debrecen és környéke, valamint egyedi megállapodás esetén a cég magyarországi kivitelezései.

Önéletrajz csatolása nélkül is jelentkezhet!

Cégnév: MÁRKÓ-BAU GENERÁL Kft.